Kim Kardashian flet hapun për problemin që ka me likurën (video)

Ditën e djeshme influencuesja ma e madhe e modës dhe make up’it në botë, Kim Kardashian West, ka nda me ndjekësit e saj në Instagram nji problem që ajo ka me likurën, problem të cilin askush nuk e kishte dijtë ma parë.

Në nji video të publikueme, ajo na tregon se si asht likura e kambëve të saj, e depigmentueme dhe me venat që dukeshin qartë.

Ajo gjithashtu ka tregue sekretin e saj për me mbulue këtë defekt që ka pasë me kohë, si edhe ka vendosë që me këtë produkt me ju ardhë në ndihmë shumë personave që vuejnë nga i njajti problem.

View this post on Instagram

I’m so excited for you guys to try my new @kkwbeauty Body Collection. It consists of 3 different products (body make up, a liquid body shimmer and a loose shimmer powder). I use them all separately and sometimes all together depending on the look I am going for. This one shown above is the body Make Up. This is what I use most often. I don’t always like my legs to have shimmer on them. I use this when I want to enhance my skin tone or cover my psoriasis. I bruise easily and have veins and this has been my secret for over a decade. I’ve learned to live with and not be insecure of my psoriasis, but for days when I want to just cover it up I use this Body Makeup. My formula is so creamy and buildable and has a smooth satin finish. It builds easily for a more full coverage if needed. It launches 06.21.19 at 12pm pst at kkwbeauty.com #kkwbeauty.  Stay tuned for some videos showing how i use it all.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Shperndaje në: