Milot Rashica publikon këtë video speciale për Lojën e Yjeve (video)

Futbollisti kosovar, Milot Reshica, ka publikue nji video në llogarinë e tij në Facebook, në të cilën ai ka nda disa momente para, gjatë dhe mbas “Lojës së Yjeve”.

Kjo ndeshje me karakter humanitar ishte zhvillue me datën 15 Qershor të këtij viti në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Shperndaje në: