Pritja merr fund, Interi zyrtarizon mbrojtësin Diego Godin (foto)

Korriku ka nisë i “nxehtë” në shtëpinë e Interit, që ka njoftue edhe zyrtarisht arritjen e marrëveshjes me mbrojtësin e mirënjoftun uruguajan Diego Godin.

Ish mbrojtësi i Atletico Madrid’it, kishte refuzue rinovimin me spanjollët dhe prej kohësh përflitej se kishte nji marrëveshje me italianët, të cilët vetëm mëngjesin e sotëm njoftuen se Diego Godin asht zyrtarisht nji futbollist i Interit.

Shperndaje në: