Ylli i Real Madrid sapo ka mbërri në Milan

Theo Hernandez sapo ka mberri ne aeroportin e Milanos se bashku me agjentin e tij.

Neser ne mengjes ai ka me i krye vizitat mjekesore dhe mandej ka me nenshkrue nji kontrate deri ne vitin 2024 me Milanin.

Milan raportohet se ka me ja pague Realit 20 milione euro per mbrojtesin e majte.

Shperndaje në: