Blluza që po “pushton” Instagramin: Njihuni me trendin ma të ri të kësaj vere (foto)

Moda këtë verë i ka habitë të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e dhezta.

Mes fustaneve dhe kpucave të cilat janë ma “in” në këto temperatura të nalta, kjo blluzë ka ba namin në Instagramin e të famshmeve të hueja dhe shqiptare.

Kryefjala e kësaj blluze janë puplat! Asht marka “Attico” ajo e cila ka ekskluzivitetin e kësaj blluze që në fakt asht bust dhe e thurrun me pupla anembanë.

Shperndaje në: