Icardi ka mbetë “n’hava”, Wanda Nara “tranon” rrjetin me pushimet s*ksi (foto)

Nga Japonia në Polinezi dhe Ibiza, Vanda Nara këtë verë e ka shijue në maksimum së bashku me Icardin dhe fëmitë e tyne.

Shperndaje në: