Haradinaj poston këtë foto nga Polonia, a u “pajtuen” ai dhe Rama?

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ditën e sotme ka postue nji foto, ku ai asht ulë ballë për ballë me kryeministrin Rama, së bashku me kryeministrat e tjerë të Ballkanit Perëndimor.

Kujtojmë se ata kanë marrë pjesë në Konferencën e Ballkanit Perëndimor të zhvilluem në Poznan të Polonisë.

“Para fillimit të sesionit plenar të Samitit të Ballkanit Perëndimor në Poznan, në bashkëbisedim me Kryeministrat e rajonit” shkruen Haradinaj.

Shperndaje në: