Del video e Erës tue ba ‘twerk’ për ditëlindje (video)

Era Istrefi festoi ditëlindjen në nji ambient shumë të mirë në Tiranë, ku pati të ftuem edhe shumë miq dhe ftyra të njoftuna për publikun.

Shperndaje në: