Oferta e majme që Real Madrid ka ofrue për Pogba’n

Te Manchester United tashma ka nji çashtje – Pogba.

Nji ditë mbas deklaratave të agjentit Raiola se futbollisti francez dëshiron me u largue raportohet se Real Madrid po tenton bindshëm.

Simbas ‘Mundo Deportivo’, mesfushori 26-vjeçar asht objektivi primar i Zinedin Zidan dhe Real Madrid tashma ia ka ofruae United’it 72 mln paund plus njanin prej lojtëve Bale ose Isco.

Shperndaje në: