Trendi ma i ri i fotove: Instagrami “mbushet” me pozicionet e reja (foto)

Në këto temperatura të nxehta të gjithë i drejtohen pllazhave ose bazeneve.

Por, shumica prej tyne duen me dalë sa ma bukur në fotot e Instagramit dhe së fundmi nji pozicion i ri fotosh po pushton rrjetet sociale.

Shperndaje në: