Demi Rose nuk din me u ndalë, shkakton ‘tërmet’ në Los Angeles (video+foto)

Ajo asht nji ndër modelet ma të famshme dhe ma të kërkueme në botë.

Dhe, Demi Rose tregoi asetet e saj derisa realizoi nji set fotografik.

Shperndaje në: