‘Sherr’ mes supermodelesh! Gigi Hadid e Irina Shayk kapen për flokësh, publikohet video

Irina Shayk ka pasë nji përleshje me dy super modelet tjera botnore, Gigi Hadid dhe Joan Smalls.

Tre yjet e botës së modës kanë marrë pjesë në fushatën publicistike të Moschinos, për sezinën vjeshtë/dimën 2019, e cila ka fillue me i nxjerrë në dukje disa drama të viteve 80’ta të shekullit të kaluem.

Shperndaje në: