Kim Kardashian publikon foto të reja, 38-vjeçarja shkëlqen (foto)

Kim Kardashian nuk njihej me pamjen e re, flokë bjonde dhe nji korse të kuqe, i gjithë ky ndryshim për linjën e saj ma të re të make up’it.

38 vjeçarja ka lansue nji linjë të re, koleksioni i saj ma i fundit për brand’in e make-up, “KKW Beauty”.

Shperndaje në: