Ish-zyrtarët e Telekomit intervistohen nga Komisioni Hetimor Parlamentar (video)

Komisioni Hetimor Parlamentar lidhun me gjendjen në PTK dhe Vala ka intervistue ish-drejtorin Teknik në Telekom, Mehdi Latifaj, zyrtarin ligjor, Sabaudin Ramaxhiku dhe menaxherin e Produkteve, Nysret Jashanica.

Shperndaje në: