Moment i tutshëm: Rrufeja godet prishtinasin derisa po xhironte me telefonin e tij (video)

Nji person në Prishtinë ka qenë tue xhirue shiun derisa ishte tue ra, mirëpo rrufeja mandej godet shumë afër para tij.

Video asht postue në rrjetet sociale dhe nuk dihet nëse ka pasë naj lëndim nga kjo goditje./GazetaMetro

Shperndaje në: