Demaskohet Ilir Meta nga tifozi i Celtic: President i rendomtë, na u lut me ba foto me neve (foto)

Presidenti i Shqipnise, Ilir Meta, publikoi sot disa foto i veshun me fanellen e ekipitt e famshem nga Skotlanda, Celtic.

Meta ka postue edhe disa foto me tifozë te ketij ekipi, te cilet mandej kane ironizue me te.

Njani prej tyne ka postue nji foto dhe ka shkruejt: “Kjo asht gjaja ma e rendomte qe nji president mundet me ba”.

Ai shkruen se presidenti Meta shkoi dhe ju kerkoi me dal ne foto me to./Rrokum.TV

Shperndaje në: