Vlora Çitaku takohet me familjet shqiptare në Jerusalem

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, asht në vizitë zyrtare në Izrael.

Gjatë këtij qëndrimi atje, Çitaku asht takue edhe me disa prej shqiptarëve që janë në Jerusalem.

Këtë e bani të ditun ajo me anë të nji postimi në rrjetin social Facebook.

Çitaku tha se ishte kënaqësi që ajo me u takue me këta shqiptarë.

Takim i ngrohtë me familjet shqiptare në Jerusalem. Faleminderit Ilir, Lindita dhe Artan. Sa kënaqësi me ju pa”, ka shkrue Çitaku në Facebook.

Shperndaje në: