Mbrenda ishullit të çmendun ku studentët tranohen me hashash, alkohol dhe pllazh nudo (foto)

Nji çmenduni e vërtetë mundet me u quejt festa e të rijve amerikanë.

Çika me dhe pa bikini që përkulen tue tranue djemtë e mbledhun grupe-grupe, nji re tym hashashi mbi ranë dhe alkoholi lumë.

Ky asht ai që adoleshentët amerikanë e quejnë “spring break”.

Ishulli South Padre në Texas “pushtohet” nga 100 000 studentë që dynden në pllazhat dhe baret e tij.

Shperndaje në: