Kjo asht shuma që sheiku arab ia ofroi prezentueses së njoftun për nji natë (foto)

Sheikët arabë janë të njoftun nga të gjithë për pasuninë e tyne multimilionëshe dhe këtë e shfrytëzojnë me pasë marrëdhanie seksuale me çika të reja dhe të njoftuna.

Kështu, Lauren Goodger, ka deklarue se nji milioner arab ia ka ofrue 50 mijë euro për nji natë.

Goodger asht prezentuese e famshme n’Angli, por ajo që e bani ma të njoftun ishte publikimi i nji video të nxehtë me ish-të dashtunin e saj, Jean McLean.

Lauren thotë që nuk e ka pranue ofertën e milionerit arab, por kurrë nuk i dihet…!

Shperndaje në: