Zyrtare: Kosovare Asllani kompleton transferimin te Real Madrid (foto)

Tashma asht zyrtare, Kosovare Asllani asht futbollistja ma e re CD Tacon, që frik ka me u quejt Real Madrid.

Asllani ka me qenë pjesë e ekipit CD Tacon, ekip që asht ble nga Real Madridi dhe ka me qenë ekipi i femnave të Real Madridit nga viti 2020.

Shperndaje në: