Po shihte film p*rno, shoferi shkel për vdekje kalimtarin (foto)

Nji aksident i randë rrugor i ka marrë jetën nji personi në Shtetet e Bashkueme.

Ai u përplas nga nji kerr, shoferi i të cilit po kqyrte film porno ndërkohë që automjeti ishte në lëvizje.

Tash ai do të përballet me drejtësinë mbasi që kishte goditë për vdekje nji person në juglinde të Minesota’s.

Raportet e hetimeve tregojnë se Tate Doom, 47 vjeçar, ishte tue kqyrë porno në telefon kur ka goditë me kamion dy automjete.

Hetuesit kanë tregue se në telefonin e tij janë gjetë foto dhe video të hapuna në orën kur ai po ecte me kamion në momentin e aksidentit.

Shperndaje në: