Kqyreni me kend po pin kafe Haradinaj nji ditë mbas dorëheqjes (foto)

Ramush Haradinaj dje ka dhanë dorëheqje nga posti i kryeministrit të vendit. Por, sot asht pa ma i relaksuem.

Nji ditë ma vonë ai duket i relaksuem derisa ka pi kafen e mëngjesit së bashku me nanën, vllaun dhe dajën e tij.
.
Fotografinë e ka publikue vllau u tij, Vetoni, në profilin e tij në Facebook.

Shperndaje në: