Ibra i jep tre golla në derbi (video)

Zlatan Ibrahimoviç vazhdon me dhurue spektakël në fushë dhe në deklaratat për mediat, në kampionatin amerikan të futbollit, MLS ku edhe aktivizohet prej ma tepër se nji vit.

Gjiganti suedez shënoi 3 herë dhe i dha fitoren 3-2 ekipit të Los Angeles Galaxy, në derbin përballë Los Angeles FC, që nga ana tjetër gjeti dy herë rrjetën me sulmuesin Carlos Vela.

Shperndaje në: