Qe ku po relaksohet Presidenti Thaçi (foto)

Derisa të gjithë janë në pritje të ftesës që presidenti, Hashim Thaçi, me jau ba partive për caktimin e datës së zgjedhjeve të parakoheshme mbas dorëheqjës së kryeministrit, Ramush Haradinaj, Presidenti i vendit po relaksohet nëpër livadhe.

Presidenti asht pa me dy këshilltarët e tij, Ismail Syla dhe Bekim Çollaku, tue u relaksue.

Duke shijuar bukuritë e natyrës sonë me miqtë e mi më të mirë”, ka shkrue Syla në Facebook, tue e bashkëngjitë edhe fotografinë.

Shperndaje në: