“A asht seksi ma i mirë kur ban fitnes?” Moderatorja shqiptare jep “leksione” (foto)

Moderatorja e njoftun, Aulona Musta, ishte e ftuemja e radhës në emisionin “3shat”, ku ka folë pa doreza.

Gjatë intervistës, Bora Zemani i tha se “thonë që kur martohesh jeta seksuale me partnerin nuk është aq e gjallë sa në fillim” dhe Aulona u shpreh se përpiqet me mbajtë aktive jetën seksuale mbasi seksi asht shumë i randësishëm për të dhe partnerin.

“Nuk bën seks siç bën kur sapo je njohur, por ne përpiqemi që ta mbajmë sa më të gjallë dhe të kënaqemi sa më shumë sepse për të dy ne seksi është shumë i rëndësishëm”, u shpreh moderatorja.

Aulona tha gjithashtu se seksi është më i mirë kur je i palestruar, kështu që vrap në palestër.

“Nuk dua të gjykoj njeri por duke filluar nga fakti që je elastik, lodhesh më pak, mund të varesh dhe te ambazhuri, kështu që mendoj se po”, tha ajo.

Shperndaje në: