Veseli me çikën e tij Rritën në librari – nji dhuratë për të në Ditën Ndërkombëtare të Dashamirësve të Librit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, vendosi sot me ja ba nji dhuratë të vogël çikës së tij, Rritës. Nji libër.

Dhe, këtë e bani në Ditën Ndërkombëtare të Dashamirësve të Librit.

“Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Dashamirësve të Librit, e solla në librari vajzën time, Rritën, për ti blerë një libër për dhuratë. Ajo zgjodhi librin 9-të të serisë “Ditari i Gregut” që ka bërë bujë në gjithë botën e që tashmë është edhe në shqip. Po ju çfarë libri i keni bërë dhuratë të dashurve tuaj për këtë ditë?”, ka shkrue ai në Facebook.

Shperndaje në: