Arrestohet edhe nji person për grabitjen në Shtime, qe kush asht (foto)

Policia e Kosovës, falë aftësive dhe shkathësive të saja, ka arritë me arrestue personin e dytë të përfshimë në rastin e hajnisë në qytezën e Shtimes.

Indeksonline mëson se i arrestuemi asht A.Mulliqi.

Po ashtu, burime tona tregojnë se forcat e sigurisë falë punës së pandalshme kanë konfiskue veturën e tipit “Peugeot” që ishte në natën kritike.

Ndryshe, Policia e Kosovë e ka arrestue dje A. Tahirjan.

Shperndaje në: