Momenti kur legjenda e AC Milan takohet me milanistët e Kosovës (video)

Legjenda e ekipit, AC Milan, Franco Baresi, ka dalë dhe i ka përshëndetë tifozët kosovarë, që i kanë dalë ekipit në pritë pranë hotelit ku ata do të qëndrojnë në Kosovë.

Ekipi shtatë herë kampion i Europës ka arritë ma herët në Kosovë.

Tifozë të Milanit janë pa para hotelit Swiss Diamond, ku edhe do të qëndrojnë ata, për m’i takue e me i pa ma ngat.

Shperndaje në: