E randë: Dhunohet nji çikë në Prishtinë

Policia e Kosovës njofton se nji çikë në Prishtinë ka raportue se asht dhunue nga nji person, shkruen Rrokum.TV

Policia njofton se ngjarja asht raportue gjatë ditës së djeshme

I dyshuemi për këtë rast asht arrestue dhe me vendim të prokurorit asht dërgue në mbajtje.

Ndërsa, viktima asht dërgue për egzaminim mjekësor.

Njoftimi i plotë:

Me date 09.08.2019 viktima femër K-Shqiptare ka raportuar se është dhunuar nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit është dërguar ne mbajtje ndërsa , viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor.

Shperndaje në: