Miliarderi pedofil Epstein, e vret veten ne burg (video)

Jeffrey Epstein ka ba vetvrasje mbrenda burgut te New York’ut, ne qeline e tij.

Miliarderi pedofil u gjete i vdekun rreth ores 7.30, t’Shtunen ne Metropolitan Correctional Center, ne Manhattan, raporton Daily Mail.

Epstein, 66-vjeç, e ka vjerr veten, simbas autoriteteve te burgut. Ai priste me dal ne gjyq sepse ishte i dyshuem se ka ba seks-trafikim me vajza te mituna.

Dyshohet se ne rezidencen e tij ai ka ba seks me dheta çika te mituna mes viteve 2002 dhe 2005.

Shperndaje në: