Kërkonte foto përrallore, por nusja bjen n’ujë! Nuk shkoi ashtu qysh e priste (video)

Ky asht momenti plot humor kur nji nuse ra nga nji motorr uji derisa pozonte me fustanin e saj të dasmës.

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Washington, u ngjit në pjesën e mbrapme të nji motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhekën në oqean.

Sidoqoftë, valët ishin aq të ashpra sa Aili, u hodh nga pjesa e mbrapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht n’ujë.

Shperndaje në: