Icardit as që po ja ndin për të ardhmen! Kqyreni çfarë skena ban me gruen e tij, Wanda Nara (foto)

E ardhmja e Mauro Icardit mbetet nji çashtje e nxehtë për tifozët zikaltër, të cilët ende nuk janë të qartë nëse argjentinasi ka me u largue apo ka me ndejt nën urdhnat e Contes, për me formue ndoshta nji dyshe të tutshme me Romelu Luakun.

Por, duket se 26-vjeçari dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, nuk janë aspak të shqetësuem, përkundrazi, nëpërmjet disa fotove sensuale, të realizueme në bazen, reflektojnë lumtuni.

Shperndaje në: