Flamuri i Kosovës rikthehet mbi kalanë e Artanës (foto)

Flamuri i Republikës së Kosovës nuk asht hekë nga Kalaja e Artanës. Ai asht rikthye mbasditen e sotme përsëri aty ku kishte qenë edhe ma herët.

Kryetari i Artanës, Svetislav Ivanovic, tha sot se, flamuri shtetnor i Kosovës asht hekë nga kalaja. Mirëpo, flamuri asht rikthye mbi kala sot mbasdite. Ai asht fotografue nga nji qytetar dhe asht dërgue në adresën e lajmi.net.

Shperndaje në: