Zv.ministri i PDK’s: Le të bahen bashkë LDK-VV-AAK-PSD, t`i mujm përnjiherë

Zavendësministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, i cili vjen nga radhët e PDK’s, Bujar Cakolli, ka ironizue me koalicionet parazgjedhore mbas zyrtarizimit të marrëveshjes ndërmjet AAK’s dhe PSD’s.

“Unë e kisha preferu një koalicion LDK-VV-AAK-PSD. Kur t’i mujmë i mujmë krejt përnjëherë. Marum o vlla tu i mujtë një ka një, qe nja 12 vjet”, ka shkrue Cakolli.

Shperndaje në: