Lladrovci për aderimin e Bahtirit: Gimi ka me gjetë në VV njerëz me vlera jashtëtokësore, kanë me ju përzi kabllat

Ramiz Lladrovci ka komentue aderimin e Agim Bahtirit në Vetëendosje, tue u shprehë se ka droe se kanë me ju përzie kabllat për vizionin dhe misionin se pse asht bashkue me VV’n.

Postimi i plotë i tij:

Kur një kryetar komune ndërron parti, thuhet se elektorati ka fat. Gimit i kanë thënë se është shpresë e Kosovës, fat që e ka qyteti i minatorëve, thuhet se edhe Holanda është me fat që e ka.

Pres shpejt të çuditet me shoqet dhe shokët që i gjen sikur vetveten me vlera jashtëtokësore. Dro i përzihen kabllat për vizionin dhe misionin pse ka shkuar!.

Shperndaje në: