Krejt sytë te puthja mes Donald Trump dhe Angela Merkel në Samitin e G7 (video)

Presidenti i SHBA, Donald Trump, dhe kancelarja gjermane, Angela Merkel, duket se i kane permiresue marredhaniet e jane shume miqesorë.

Ne perfundim te Samitit G7, ata te dy shkembyen nji puthje, e cila u ba menjihere virale.

Shperndaje në: