Pamjet që po thejnë rrjetin, çifti dhuron skena 18+ në nji lokal të njoftun në Tiranë (foto)

Në shumë vende të Europës, me qinda të ri janë arrestue ose gjobitë me shuma të majme për sjellje të padenja në publik.

Situata të kësaj natyre janë hasë edhe në Shqipni, ma së fundmi në nji kafene shumë të frekuentueme në kryeqytet, në afërsi të Fakultetit të Histori-Filologjisë.

Disa pamje të turpshme dhe të sikletshme janë tue ba xhiron e rrjetit, ku shfaqet nji çift që shkëmben puthje pasionante. Madje, sikurse tregon foto, çika i ka hypë mbi prehën të dashtunit të saj, tue dhurue nji show +18 në nji ambient publik.

Shperndaje në: