Shpend Ahmeti tash e nderon himnin e Kosovës, ndryshe prej kur ishte në VV (video)

Sa ishte në Vetëvendosje, Shpend Ahmeti dhe të tjerët nuk çoheshin asnjiherë në kambë kur në ndonji organizim intonohej himni i Kosovës.

Por, duket se me krijimin e partisë së re – Ahmeti ka “krijue” edhe shprehi të reja, njofton Klan Kosova.

Ai tashma çohet në kambë dhe e nderon himnin shtetnor sikur të tjerët, ashtu siç e don zakoni.

Shperndaje në: