A kishte me pranue n’konak Albin Kurtin? Kjo asht përgjigja e Veselit

Veseli Kurti

Kryetari i PDK’s, Kadri Veseli, ka qenë mysafir në emisionin N’Konak.

Në këtë emision, Veseli ka shpalosë si rrallë ma parë detaje nga jeta e tij dhe proceset e randësishme të vendit, pjesë e të cilave ka qenë edhe vetë ai.

Ndër të tjera, Veseli asht pyetë edhe për kundërshtarët politikë.

I pyetun se a kishte me pranue n’konak të shtëpisë liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin, Veseli ka thanë se shtëpia asht e Zotit e mikut, prandaj natyrisht se kishte me pritë edhe Albin Kurtin.

“Shtëpia është e mikut është e Zotit, runa zot mos me e prit”, ka thanë shkurt Vesel

Shperndaje në: