Jennifer Lopez publikon foto ku tregon trupin e saj (foto)

Jennifer Lopez asht nji nga femnat e cilësueme si ikonë bukurie në krejt botën.

Format e saj fizike nuk zhgënjejnë asnjiherë falë dedikimit të saj.

Së fundmi 50-vjeçarja ka qenë tue pushue në nji jaht, aty ku dhe ka fotografue disa momente me i publikue mandej në llogarinë e saj në rrjetet sociale.

Shperndaje në: