“Men Of The Year: Nga Rita Ora, te Maya Jama, yjet që dominuen në mbramjen madhështore në Londër (foto)

Bota e të famshmëve, e modës dhe sportit u ba bashkë në organizimin “Men of the Year” në Londër, tue dhurue spektakël mbi tepihun e kuq.

Por, duket se emnat e mëdhëj të popit, Rita Ora, Maya Jama dhe Charli XCX e dominuen gjithçka.

Shperndaje në: