“Thojshin që ka me na mujtë Çekia”, shpërthen e qeshuna te Veseli dhe lojtarët e Kosovës (video)

Në Kosovë të gjithë e njohin hajgaren e famshme “thojshin…” e cila gjithmonë përfundon me të qeshuna.

Kështu kanë veprue edhe lojtarët e Kosovës me Kadri Veselin, kryetarin e PDK’s dhe ish-kryeparlamentarin.

Në nji spot të publikuen nga Veseli shihen derisa të gjithë shtrihen në tokë tue qeshë.

Ndryshe, Kosova ia servoi nji ferr Çekisë ku ia përmbysi rezultatin 2 me 1, rezultat ky që ishte prognozue nga Veseli para ndeshjes.

Për ma kqyreni videon.

Thojshin që ka me na mujtë Çekia 😂

Thojshin që ka me na mujtë Çekia 😂

Posted by Kadri Veseli on E hënë, 9 Shtator 2019

Shperndaje në: