Fituesja e ‘Euromillions’, po shkon drejt milionit të dytë tue ju shitë foto intime fansave të saj (foto)

Fituesja e ‘Euromillions’, Jane Park asht e vendosun me i ba milionat tue shitë fotografi të gjijve të saj.

Skocezja nga Edinburgh, ishte vetëm 17 vjeç, kur fitoi 1 milion paund në “EuroMillions” në 2013, tue u ba fituesja ma e re i llotarisë në Mbretninë e Bashkueme.

Jane, tash 23 vjeç, po fiton shuma të mëdhaja në faqen e internetit OnlyFans. Njerëzit krijojnë llogari aty dhe paguejnë me pa foto.

Shperndaje në: