Modelen e gjen belaja, ia vjedhin faqen dhe ia nxjerrin fotot cullak (foto)

Disa foto cullak të Nicola McLean janë shpërnda në nji faqe porno.

Modelja rrëfen se mbeti e tronditun dhe e shkatërrueme, mbasi agjencia që ajo i shiti fotot u hackue dhe ato përfunduen në faqe pornografike.

37-vjeçarja ka rrëfye: “Unë i shita fotografitë e mia dhe ato përfunduen në faqe pornografike. Tash fotot e mia janë në nji faqe të papërshtatshme, ku ka video dhe sende seksuale të gjithë personave të famshëm”.

Shperndaje në: