Migjen Kelmendi në përkrahje të Kosovës: Le ta ndjekim andrrën

Njani nga themeluesit e rock-grupit Gjurmët dhe tash anëtari e kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Migjen Kelmendi, ka përkrahë kombëtaren e Kosovës.

Ai ka postue në Facebookun e tij nji status nëpërmjet të cilit ka përkrahë Kosovën para sfidës me Anglinë në kuadër të kualifikimeve të EURO 2020.

“Le ta ndjekim andrrën”, ka shkruar Kelmendi, duke shtuar se “Dardanët”, po shkojnë për 3 pikë kundër “3 luajve”.

Ky asht reagimi i plotë:

Le ta ndjekim andrrën!
“Dardanët” për 3 pikë kundër “3 luajve???????“! ????

Shperndaje në: