Kylie “ia vnon flakën” rrjetit, foto komplet cullak në krahët e Travis Scott (foto+video)

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolë shpesh për krizë në marrëdhanie, por lëvizjet e tyne muejt e fundit kanë mohue çdo thashethem.

Gjatë ditëlindjes së Kyliet ata u shfaqën shumë të afërt me njani-tjetrin, ndërsa foto e realizueme tregon se dashnia mes tyne asht shumë e zjarrtë.

Kylie ka publikue në ‘Instagram’ nji foto në të cilën shihet komplet cullak, ndërsa Travis e mbulon tue e përqafue.

Shperndaje në: