Fansat zhgënjehen nga iPhone 11, në rrjet “shpërthen” ironia me kamerat (foto)

Apple zbuloi të Martën iPhone 11 Pro dhe Pro Max tue hedhq nji hap të ri drejt avancimit të teknologjisë.

Ajo që bjen ma shumë në sy në telefonin e ri të Apple asht kamera në pjesën e mbrapme që nuk asht nji si zakonisht por tre.

Kjo zgjedhje e kompanisë nuk asht mbështetë shunë nga fansat të cilët e kanë përqeshë, tue ba edhe krahasimet në rrjet.

Shperndaje në: