Detaje të reja për personin që vdiq në Prishtinë: Bjen nga banesa 40 katëshe, qe pamjet (video)

Nji person ka vdekq në Prishtinë mbasi ka ra nga hapsina e ashensorit në ndërtesën 40 katëshe.

Rasti ka ndodhë rreth orës 17:45 te godina në rrugën ‘Robert Doll’, menjiherë mbas kësaj në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia dhe ekipet mjekësore ku edhe e kanë konstatue vdekjen e viktimës.

Lajmin e ka konfirmue zadhanësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot ne ora 17:45 kemi pranuar informacion se nje person ka rene nga nje ndertese ne rrugen “Robert Doll” ne Prishtine. Menjehere ne vendin e ngjarjes kane dale njesitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekesor, i cili ne vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimes( mashkull). Per rastin jane njoftuar institucionet kompetente”, tha ajo.

LIVE: Një person bie nga ndërtesa 40 katëshe në Prishtinë

Posted by IndeksOnline on E enjte, 12 Shtator 2019

Shperndaje në: