Ekipi i Roma’s poston videon virale të selektorit të Kosovës, Challandes – Qe çka shkruen (video)

Video ku selektori i kombetares se Kosoves, Bernard Challandes, nervozohet ne ndeshjen kunder Anglise, ka thye rrjetin.

Kete video e ka perdore edhe ekipi italian, Roma, ne llogarine e saj zyrtare ne Twitter.

Ata shkruejne “pauza nderkombetare” ne momentin kur Challandes shihet nervoz, ndersa kur ai sheh kameren dhe qesh, shkruhet “perfundoi”.

Roma bën gallatë me trajnerin e Kosovës, poston videon qesharake në internet on Vidnews.

Shperndaje në: