Mbrenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (foto)

Shtepia e Bardhe asht nji nga shtepite ma te famshme ne bote, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer te shperndame ne 6 katet e saj.

Por, aty ka edhe disa dhoma sekrete.

Shperndaje në: